Weźmijcie Ducha Świętego! (J 20, 22)
Weźmijcie Ducha Świętego! (J 20, 22)

DA

 

Jestem osobą uzależnioną, nawracającą się, szukającą szczęścia w nowym życiu – życiu bez alkoholu i narkotyków. Co ma wspólnego z tym DA? W pewnym momencie zrozumiałem, że nie znajdę upragnionego szczęścia bez Pana Boga. Myslę, że każdy sposób jest dobry, by się do Niego zbliżyć. I dlatego zacząłem przychodzić do Duszpasterstwa: bywa, że czuję się bardzo samotny, dlatego też chcę poznawać nowych ludzi, od których będę mógł uczyć się choćby poprawnego porozumiewania się: niestety, znam głównie język ulicy i więzienia. Ponadto moje nawracanie się to także lektura Pisma świętego, a spotkania biblijne w DA bardzo mi w tym pomagają. Trudna sytuacja finansowa na wiele nie pozwala, jednak staram się. Byłem raptem na kilku spotkaniach, wierzę jednak mocno, że już niedługo bedę mógł bardziej się zaangażować w Duszpasterstwo. Uważam, że warto, że ma to głęboki sens. Wierzę, że Bóg ma dla mnie swój plan, a ja ciągle powtarzam: “Jezu, ufam Tobie”. I tak ciągnę to moje już trzeźwe życie. Różnie bywa, jednak Duszpasterstwo daje mi inne, głębsze spojrzenie na życie. To tyle moich smętów :-). Pozdrawiam i zapraszam.

– Daniel

 

Dla mnie DA to miejsce szalenie rozwijające. Dzięki temu, że tu trafiłam, uczę się Boga i wiary, którą pogłębiam. Uczę się drugiego człowieka – to tutaj poznałam najwspanialszych ludzi w życiu! Uczę się też siebie samej – tego kim jestem, jak widzą mnie inni, czym mogę się z nimi podzielić. Właściwie to miejsce ma wiele wspólnego z rodziną, choć nie mieszka się pod jednym dachem na stałe. Całe szczęście że "dom" mamy wspólny i otwarty dla każdego :)

– Oliwia

 

DA jest dla mnie miejscem, które pozwala trwać i być w samym sercumojej wiary, sercu, którym jest Chrystus. Pomaga mi rozwijać “dwa skrzydła”, o których pisał w swojej encyklice Jan Paweł II - wiarę i rozum.

- Karol

how much is autodesk autocad 2015 autodesk autocad mac os fireworks cs6 apple mac version for sale oem homepage page read this post here how to buy adobe creative suite 6 go right here